Výjezd do Opavy se opravdu vydařil!

25.04.2010 21:09

Píše se sobota 17.4. 10:30 a fanoušci FCV se začínají scházet u fan shopu, mají jediný cíl, přivést z Opavy body. Pří čekání na posledního člena výpravy, přijíždí i autobus pro hráče,ty nás ještě zdravý a nastupují do autobusů. Konečně dorazil poslední člen výpravy a nás 9 statečných nastupuje do minibusu a vyrážíme vstříc Slezské metropoli. Hned od začátků byla v minibuse skvělá atmosféra, která vydržela celou dobu cestou tak, celý zapas, a cestou zpět. Krom minuty ticha jsme praktický nezavřeli hubu. Hned první zástavka proběhla na čerpací stanicí Agip u Brna, kde jsme nakoupili doutníky a popřáli wewerce k narozeninám. Další zástavka byla těsně před Opavou. Do Opavy jsme dojeli cca o půl třetí a hned na začátků Opavy nás kontaktovala policie a doprovodila nás až na stadion. Na stadion jsme byli vpuštění nepozorovaně i z minibusem až do sektoru hostí abychom nebylí napadení místními ultras z Polska.Nelze zapomenout i na fanoušky, co dorazili po vlastní osé.

Začátek zápasů uctil celý stadión minutou tichá leteckou havárií která se stála v Rusku. Začátek zápasu nám moc nevyšel,a od 13 minuty jsme po přímém kopů Partyše prohrávali. Do poločasu jsme mohli vyrovnat ale nestalo se tak.Druhý poločas začal útočně a Vysočina vyrovnala a pak se dostala i do vedení, které mohla na konci zápasů ztratit,když Opava kopala penaltu ale neproměnila. O to víc byla radost v našem táboře,a věděli jsme že povezeme domů 3 body.Po zápase jsme se pozdravili s hráči.A bylo nám řečeno ať nasedneme do minibusu protože situace přestávala být bezpečná.Policie nás doprovodila až na konec Opavy a my jsme vyrazili cestou k domovu. Na čerpací stanicí jsme si mohli vychutnat vítězní doutník. Cíl byl splněn vezeme 3 body. Do Jihlavy jsme dorazili po deváté hodině.