Fanklub volil předsedu

24.01.2011 21:41

V sobotu se v salonku restaurace U Švejka uskutečnila schůze Fanklubu FC Vysočina, jejíž hlavní náplní byla volba předsedy a vytyčení cílů Fanklubu. Na úplném začátku proběhlo shrnutí uplynulého půlroku, to se neslo v duchu hodnocení jednotlivých bodů – například u výjezdů panuje spokojenost s tím, že se nám podařilo vyjet na každý soutěžní zápas, ale na druhou stranu vnímáme, že by nás mělo jezdit daleko více.

A právě proto se zvýšení počtu lidí na výjezdech stalo jedním z cílů, který jsme si vytyčili pro další období, protože v jarních vyrovnaných bojích bude velice důležitá podpora našeho týmu. Zároveň patří velký díky všem, kdo s námi vyrazili. S tím souvisí i naše další meta, a to zlepšení komunikace v kotli, tvorba choreí a tím i podpoření celkové atmosféry na domácích zápasech. Zároveň si i uvědomujeme, že důležitou součástí správně fungujícího Fanklubu by mělo být i aktualizování webových stránek. Důležitým prvkem je i růst Fanklubu a zkvalitnění procesů probíhající v něm.

Následovala volba předsedy, který se stal tváří a symbolem těchto změn. Po hlasování, do kterého se zapojili všichni přítomní členové Fanklubu, byl do této pozice zvolen David Zeman, který následně vyslovil návrh na své dva místopředsedy, Milana Flašku a Roberta Pavlíka ml., kteří byli hlasováním do těchto pozic schváleni členy Fanklubu. David řekl ke svému zvolení: “Děkuji za důvěru a věřím, že za pomoci nás všech se zase posuneme dále. Dnes má fanklub 70 členů a rozhodně to není číslo, které by pro nás bylo cílové a dále budeme pracovat na tom, aby nás bylo více a měli jsme pro naše členy nejlepší podmínky.“

Věříme, že se jim vytyčené cíle podaří naplnit a při domácích, ale i venkovních zápasech našeho týmu to bude cítit.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.